0AGX025.V
Κατασκευαστής / Μάρκα: Littelfuse Inc.
Μέρος της Περιγραφή: FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 8AG
Φύλλα δεδομένων: 1.0AGX025.V.pdf 2.0AGX025.V.pdf
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Κατάσταση αποθεμάτων: 31296 pcs Stock
Πλοίο από: Hong Kong
Τρόπος αποστολής: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Αρ.
Ποσότητα
Έρευνα Online
  • όνομα επαφής
  • Εταιρία
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Τηλέφωνο
  • Μήνυμα
  • Επαληθεύω
  • ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • QC & Συσκευασία
  • Αποστολή
  • Πληρωμή
  • Αριθμός εξαρτήματος0AGX025.V
  • ΚατασκευαστήςHamlin / Littelfuse
  • ΚατηγορίαΠροστασία κυκλώματος > Ασφάλειες
  • Τάση Αξιολόγηση - DC32 V
  • Τάση Αξιολόγηση - AC32 V
  • Μέγεθος / Διαστάσεις0.250' Dia x 1.000' L (6.35mm x 25.40mm)
  • ΣειράAGX
  • Χρόνος απόκρισης-
  • Συσκευασία / υπόθεση8AG, 1/4' x 1'
  • ΠακέτοBulk
  • Θερμοκρασία λειτουργίας-
  • τοποθέτηση ΤύποςRequires Holder
  • Fuse ΤύποςCartridge, Glass
  • Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές)25 A