02341.25MXE
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Μέρος της Περιγραφή: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02341.25MXE.pdf
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Κατάσταση αποθεμάτων: 48905 pcs Stock
Πλοίο από: Hong Kong
Τρόπος αποστολής: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Αρ.
Ποσότητα
Έρευνα Online
  • όνομα επαφής
  • Εταιρία
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Τηλέφωνο
  • Μήνυμα
  • Επαληθεύω
  • ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • QC & Συσκευασία
  • Αποστολή
  • Πληρωμή
  • ΚατηγορίαΠροστασία κυκλώματος > Ασφάλειες
  • Τάση Αξιολόγηση - AC250V
  • Standard Πακέτο1,000
  • Μέγεθος / Διαστάσεις0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
  • Σειρά234
  • Χρόνος απόκρισηςMedium
  • Κατάσταση εξαρτήματοςObsolete
  • ΣυσκευασίαBulk
  • Συσκευασία / υπόθεση5mm x 20mm (Axial)