0672.400MXE Image
View larger Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
0672.400MXE
Κατασκευαστής / Μάρκα: Littelfuse Inc.
Μέρος της Περιγραφή: FUSE GLASS 400MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.0672.400MXE.pdf 2.0672.400MXE.pdf
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Κατάσταση αποθεμάτων: 39005 pcs Stock
Πλοίο από: Hong Kong
Τρόπος αποστολής: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Αρ.
Ποσότητα
Έρευνα Online
  • όνομα επαφής
  • Εταιρία
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Τηλέφωνο
  • Μήνυμα
  • Επαληθεύω
  • ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • QC & Συσκευασία
  • Αποστολή
  • Πληρωμή
  • ΚατασκευαστήςHamlin / Littelfuse
  • ΚατηγορίαΠροστασία κυκλώματος > Ασφάλειες
  • Τάση Αξιολόγηση - AC250 V
  • Μέγεθος / Διαστάσεις0.154' Dia x 0.433' L (3.90mm x 11.00mm)
  • Σειρά672
  • Χρόνος απόκρισηςFast Blow
  • Συσκευασία / υπόθεσηCartridge, Non-Standard (Axial)
  • ΠακέτοBulk
  • Θερμοκρασία λειτουργίας-
  • τοποθέτηση ΤύποςThrough Hole
  • Τήξη I²t0.0695
  • Fuse ΤύποςCartridge, Glass
  • DC κρύο αντίσταση0.584 Ohms
  • Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές)400 mA
  • Χρώμα-
  • Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση50A