0217.800MXE Image
View larger Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
0217.800MXE
Κατασκευαστής / Μάρκα: Littelfuse Inc.
Μέρος της Περιγραφή: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.0217.800MXE.pdf 2.0217.800MXE.pdf 3.0217.800MXE.pdf 4.0217.800MXE.pdf
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Κατάσταση αποθεμάτων: 38125 pcs Stock
Πλοίο από: Hong Kong
Τρόπος αποστολής: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Αρ.
Ποσότητα
Έρευνα Online
  • όνομα επαφής
  • Εταιρία
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Τηλέφωνο
  • Μήνυμα
  • Επαληθεύω
  • ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • QC & Συσκευασία
  • Αποστολή
  • Πληρωμή
  • ΚατασκευαστήςHamlin / Littelfuse
  • ΚατηγορίαΠροστασία κυκλώματος > Ασφάλειες
  • Τάση Αξιολόγηση - AC250 V
  • Μέγεθος / Διαστάσεις0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
  • Σειρά217
  • Χρόνος απόκρισηςFast Blow
  • Συσκευασία / υπόθεση5mm x 20mm (Axial)
  • ΠακέτοBulk
  • Θερμοκρασία λειτουργίας-55°C ~ 125°C
  • τοποθέτηση ΤύποςThrough Hole
  • Τήξη I²t0.847
  • Fuse ΤύποςCartridge, Glass
  • DC κρύο αντίσταση0.12 Ohms
  • Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές)800 mA
  • Χρώμα-
  • Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση35A