BK/S506-V-630-R Image
View larger Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
BK/S506-V-630-R
Κατασκευαστής / Μάρκα: Eaton - Electronics Division
Μέρος της Περιγραφή: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Κατάσταση αποθεμάτων: 38232 pcs Stock
Πλοίο από: Hong Kong
Τρόπος αποστολής: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Αρ.
Ποσότητα
Έρευνα Online
  • όνομα επαφής
  • Εταιρία
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Τηλέφωνο
  • Μήνυμα
  • Επαληθεύω
  • ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
  • QC & Συσκευασία
  • Αποστολή
  • Πληρωμή
  • ΚατασκευαστήςCoiltronics (Eaton)
  • ΚατηγορίαΠροστασία κυκλώματος > Ασφάλειες
  • Τάση Αξιολόγηση - AC250 V
  • Μέγεθος / Διαστάσεις0.218' Dia x 0.831' L (5.54mm x 21.10mm)
  • ΣειράS506
  • Χρόνος απόκρισηςSlow Blow
  • Συσκευασία / υπόθεση5mm x 20mm (Axial)
  • ΠακέτοBulk
  • Θερμοκρασία λειτουργίας-
  • τοποθέτηση ΤύποςThrough Hole
  • Τήξη I²t1.33
  • Fuse ΤύποςCartridge, Glass
  • DC κρύο αντίσταση0.186 Ohms
  • Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές)630 mA
  • Χρώμα-
  • Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση35A